MSC Türkiye-Libya arasında yeni servis başlatıyor

4 Ekim 2019
MSC Türkiye-Libya arasında yeni servis başlatıyor

Mediterranean Shipping Company (MSC), Türk ihracatçılarının pazara rahat erişimi için Türkiye-Libya arasında yeni servis başlatıyor.

Dünyanın en büyük konteyner taşıyıcıları arasında yeralan Mediterranean Shipping Company (MSC), Türk ihracatçılarının pazara rahat erişimi için Türkiye-Libya arasında yeni servis başlatıyor.

Dünyanın en büyük konteyner taşıyıcıları arasında yer alanMediterranean Shipping Company (MSC), mevcut servislerine bir yenisini daha ekliyor. MSC, Her geçen gün ticaret hacmimizin arttığı Libya pazarına Türk ihracatçılarının rahat erişimi için Türkiye-Libya arası düzenliLIBYA SERVICEservisi başlatıyor.

Yeni servis, daha hızlı servis süresi ve direkt iki liman uğrağı sunacak. 12 Ekim Cumartesi günü Gemlik Limanı’na ve 13 Ekim Pazar günü Ambarlı Limanı’na ilk seferini yapacak olanMSC LENA F gemisi, İtalya’da Gioia Tauro Limanı’na uğramasının ardından Libya’da Misurata ve Bingazi limanlarına varacak. Servis süresi Gemlik’ten 9 ve İstanbul’dan8 gün olan yeni “LIBYA SERVICEservisi ile MSC’ninTürkiye’ye uğrayan direkt servis sayısı 25 olacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN