Mertur, Iveco’dan otomobil taşıyıcılarını teslim aldı

27 Mart 2017
Mertur, Iveco’dan otomobil taşıyıcılarını teslim aldı

Iveco Mertur’a satışını gerçekleştirdiği 2 adet Eurocargo otomobil taşıyıcısını  teslim etti.

IVECO yetkili satıcısı Iveco Otomotiv Mertur’a ilk otomobil taşıyıcısı teslimatını gerçekleştirdi. Filosunda 300 adet kendine ait araç bulunan Mertur  araç taşıma sektöründe çeyrek asırdır müşteri odaklı hizmet veren kurumsal bir firma. Şekerpınar ve Derince’de  yerleşik toplam 100 bin m2’lik 6 adet deposunda başta otomotiv olmak üzere çeşitli sektörlere de  başarıyla depolama hizmeti veren Mertur, aynı zamanda müşteri lokasyonlarından araçları alarak kendi depolarına  özmal filosu ile araç taşıma ve bu depolarda PDI hizmetleri sunuyor. 35 Adet sadece şehir içi araç transferlerinde  kullanmak üzere özel  üretilmiş taşıyıcılara sahip. Bu araçlar ile 3,4 veya 5 adetlik  taşıma kombinasyonlarıyla  kesintisiz, güvenli ve zamanında çözümler üretiyor. Müşteriler, in-house yazılım sistemleri üzerinden kendi şifre ve passwordleri ile on-line olarak araçlarının konumu ve durumu hakkında gerçek zamanlı bilgi alma imkanına da sahipler.

Mertur Türkiye başta olmak üzere Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’da yeni ofisler açmış,  ulusal  ve  uluslararası alanda lider pek çok işletmenin güven veren iş ve çözüm ortağı olmuş ve olmaya devam ediyor.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Iveco Otomotiv genel müdürü Ömer Bursalıoğlu Mertur ile yeni başlayan işbirliğinden büyük memnuniyet duyduklarını ve Mertur’u satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN