P&O Ferrymasters, Türkiye’de 5 yeni ofis açacak

6 Ocak 2020
P&O Ferrymasters, Türkiye’de 5 yeni ofis açacak

P&O Ferrymasters, Türkiye’de beş yeni ofis açacak.

P&O Ferrymasters, pan-Avrupa lojistik hizmetlerinin Asya’ya genişlemesini sürdürdüğü için önümüzdeki iki yıl boyunca Türkiye genelinde beş yeni ofis açmayı planladığını duyurdu.

P&O Ferrymasters, İstanbul’daki mevcut üssüne ek olarak, Ege kıyılarında İzmir’de, başkent Ankara, güney kıyısında Mersin, Marmara bölgesinde Bursa ve yakın Gaziantep’te ofisler açarak stratejik açıdan hayati önem taşıyan ülke çapında kapsamlı bir ağ geliştirecek.

P&O Ferrymasters’ın Navlun Yönetimi Direktörü Murat Boğ, şunları söyledi: “Bu genişleme, hem Avrupa hem de Asya’daki müşterilere çözüm sunma kapasitemizi daha da güçlendirecek. Dünya gittikçe karmaşıklaşıyor ve en zor lojistikleri çözerken elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.” dedi.

Şu anda Avrupa ve Türkiye arasında kara yolları, kısa deniz bağlantıları ve karayolu demiryolu güzergahlarını birleştiren nakliye ve intermodal hizmetler sunduklarını söyleyen Boğ. “Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Kazakistan, Türkmenistan ve Özbekistan’a ve Türkiye’den tüm Orta Doğu, Rusya ve Ukrayna’ya erişim müşterileri için merkezimiz haline getirmek için günlük kalkış programımızı temel almayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Türkiye’de P&O Ferrymasters, hızlı tüketim ürünleri, perakende ve tekstil gibi sektörlerdeki şirketlerle çalışıyor. Şu anda 45 ‘yüksek küp konteyner filosunu kullanıyor ve bu yıl treyleri faaliyetlerine dahil etmeyi planlıyor.

P&O Ferrymasters önde gelen bir pan-Avrupa lojistik çözümleri sağlayıcısı konumunda. Şirket kıtadaki 13 ülkede 20 stratejik lokasyonda hizmet veriyor ve 5.000’den fazla römork ve konteynırdan oluşan filo ile entegre karayolu, demiryolu ve deniz bağlantıları olan operasyonlara imza atıyor.

Şirket, İngiltere, Fransa, Kuzey İrlanda, İrlanda Cumhuriyeti, Hollanda ve Belçika arasındaki dokuz ana güzergâh üzerinde seyreden P&O Feribotları’nın bir parçası konumunda. Her yıl 8.4 milyon yolcu ve 2.3 milyon yük birimi taşıyan 20’den fazla gemi işletiyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN